Şimdi aradılar bayağı bir rekabet var artık

Admin

Administrator
Staff member
görmeye başladı sırtındaki Wifi den faydalanır biliyorum bunu ben size bir gösterin arkadaşlar Hazırsanız başlıyoruz Go dedim ne kadar tuz da yapacağız 240 megabiti gördüm hav yapıyor şu anda yukarıda bayağı bir arkadaş kullanıyor şu anda değişme garip şu anda ekranı izle paylaşmış olduğum arkadaşlar görmüş olduğunuz gibi acayip hızlı bir internet bağlantısı nedir Kısa bir daha belki ilerleyen zamanlarda geldiği zaman bu telefon aldı çünkü onu da eklemiş olalım su geçirmezlik Yağmurda falan çok kaldım karın içerisine falan

attık hani çok rahatsın Çünkü bunu da olmadan Hoca televizyonu aç ya da Smart monitör bir bilgisayar ekranı çevre biliyorsunuz arkadaşlar Bundan dolayı da çok mutluyum izleyeceksiniz Samsung Smart TV göndermek acayip kolay ya da bu telefonu bir kumandaya çevirmek çok kolay O nedenle bu özelliklerinden ve çok memnun kaldım söylemek isterim sonuna 400 çıkacak mı Ne yapalım baş başa bırakacağım Bir kutu gönderdi Bu kutunun içerisine Anladığım kadarıyla başka hediyeler de var Çünkü yeni yıla yaklaştığımız günlerde

çekiyorum Ben bunu kutu Açmadan önce şunu söylemek istiyorum Neyse seni aşkım ne zaman başladı ne için 20 Pro ile acayip bir telefon yapmışlardır telefon yapmışlardı o üründen sonra bu Seriye olan hiçbir zaman yetmedi en son V40 buraya bakmıştık şimdi Maker puroyu açacağız ve içerisinde neler Çalı bakarım asıl çocuk bu yani başroldeki çocuk bu buna bakarız Birazdan enerji bul Yani bunun telefonu bir alakası var bilmiyorum ama enerjiniz Arslan bir çay da göndermişler Bu arada ben ne yapacağım buradan çıkan diğer

bütün hediyeleri sizlere göndereceğim arkadaşlar yapmanız gereken çok basit koyun görmek Mandarin şurada beyaz bir kutumuz var Hani sürebileceğim bardağını koyuyorsun süper Bu da gelip koyalım bu çünkü hediye olacak bir Süzgeç arkadaş Adıgüzel çay içmek için başka O çok güzel beni tuzlu çikolatalar burada ne var Bademli çikolatalar arkadaşlar yine o kahvenin çayın yanında sevindirdi biliyorsa bunu bardak mı Bir de bu aile bulmuşlar gerçekten Rambo Olur canım Bir bardak Ama şöyle böyle pişman oldum yani