bakıyorlar Bak bu olmaz bu olmaz Bu geri kalan

Admin

Administrator
Staff member
tanesi çok Çünkü bu sorunu Samsung tarafları çözmüşsün groteks adı verilen bir özellik var Nedir bu aslında bir ve çekiyormuş gibi kısa süreliğine farklı açılardan öyle telefonu sadece dolaştırıyor sunuz arkadaşlar aktifken dolaştıktan sonra Yapay Zeka sizin için en uygun anları istediğiniz platformda hazır bir şekilde paylaşa bilmeniz için bazı efektler ve hemen sizlere sunuluyor ve etek demiştim İşte daha yapmayacağım hep son hep soruyorum ama şimdi Samsung tarafına ücretli yazılımların yaptığı işi ücretsiz yapan bir özellik var adı da

objek yüreğidir yani Anlaşılacağı üzere nesneleri yok ediyorsunuz Photoshop uzmanı olmanıza gerek yok Keşke Samsung'da edip daha sonra paylaştı Aydın dediğin Tuzla'da çektim Harika bir fotoğraf vardı bir tane direk orada saçma sapan bir direk duruyordu Keşke biraz daha sabırlı davransaydın Samsung'a düzenleyip öyle paylaş Saydım dediğin bir fotoğrafta arkadaşlar Kesinlikle bu özelliği de kullanın geçiyorum işlemci tarafından aldığı dünyasının en güçlü telefonlarından bir tanesi şu anda elimde kılıf Belki bu telefonu satacak

biri gösterebilir O nedenle kazası Şimdilik bir kenara bırakalım içerisindeki işlemci 5 nanometre mimarisinin sahip olan dünyadaki en güçlü işlemci platformları ndan bir tanesi Peki bu işlemciye benim Ne zaman ihtiyacım olduğu Şöyle ki ara sıra collectivity oynuyorum beni tanıyanlar Deliyor oturup böyle bir 10 dakikada 15 dakikada bir kaç el atıp işe güce devam ediyorum Çünkü çünkü dediğiniz oyun ya da falcı dediğiniz oyun yüksek grafik ayarlarında hakkaten güçlü bir işlemci git diyor herhangi bir sorunum yok Bir de ekranım 120 aç

O nedenle çok mutluyum işareti konusunda oyunlarla alakalı bir darboğaz yaşamadım arka tarafta Belki 50'ye yakın uygulama açık kalıyor herhangi bir sorunum yok Çünkü telefonda onun 2 GB RAM var Onunla beraber 4K 60fps gibi mesela biz bazen Excel ağlar üzerinden 4K 60fps video çekiyoruz belli bir süre sonra sıkılıyor ama bu arkadaş bana mısın demiyor ön kamerada arka kamerada 4K 60fps video çekebiliyor Bu da hem yüksek performansı kaldırabilecek olan birisi işlemci ihtiyaç duyuyor aynı zamanda çok iyi bir okuma yazma