beş altı diye olarak da adlandırılır ilk olarak da

Admin

Administrator
Staff member
adlandırılır ve en ufak bir şekilde çizik bile çok şanslıyım o konuda Bu arada Phantom Black kullanıyorum ama hani böyle bir pantolon gitti geldi aklımız Tabi bu telefonlar bize teyit için Samsun tüm tarafından gönderilen dolayı çok fazla bir tasarım için olmuyorsun istiyorum diye ama bence bu renkten dolayı gerçekten çok mutluyum seçeneğine de bakabilirler onlardan bahsediyorum 6.8 ekranlar senin için dinamik bataryayı çok daha kontrollü bir şekilde harcı yani ihtiyaç duyduğum yerlerde bu duymadığım yerlerde de düşürüyor ve

sonsuz bir ekrana sahip olduğumu söyleyebilirim gerçekten masanın üzerinde sanki böyle hareket ettirebilirsiniz gayet doğal bir ateş doğal akışı şu anda bu ekranda görebiliyorum Bu benim en çok hoşuma giden bunlardan bir tanesi Çünkü bazen öyle bir zaman geliyor ki zaten onlarla haşır neşir iz bari O zamanı Çok keyifli geçirin O nedenle 51 dakika içinde kalem var olamaz böyle bir keyif Arkadaşlar şöyle 120 ekran söyle hassas bir kalem e-postaları takip etmek istemeleri hızlı yanıt vermek o kadar kolay ki Instagram konsa

Tabii ki Enişte bir miktar Android tarafında ama alan sayılar ve en hızlı yanıtladı platform Android Platformu 17 falan varken günde 1 binden fazla dene geldik saatimi ayırıyorum Android tarafından bu kalemi değmelere bir göz gezdiriyorum Arkadaşlar ekran Muazzam ekrandan çok mutluyum dayanıklı konusunda bir ekleme yapmak istiyorum Geçtiğimiz günlerde Aksaray'a gittim işte bu düşme testi falan Tabii elimizde bir tane telefon var yani ben o kadar Tamam görüşürüz ama o kadar da değil diyorum ki bunun da yani sorun tek istediğim ne

yaptım gittim dağın başında çıkar da böyle bir yüksekten bıraktım tiktok'ta paylaştım Instagram'da paylaştım acayip izlenmiş arkadaşlar ekranın dayanıklı olduğunu görmüş Olur tabii daha Zorlu şartlar için benim takınca da getirmemiş Gerçekten bu telefonu kaybetmek istemiyor malum Kandemir eşim bu telefon ekranları ile daha fazla haşır neşir basıyorsunuz kullanım sürelerine 8 saat 9 saat bazen Arkadaşlar şu aralar ortalama 7 saat şimdi böyle bir durumda ne oluyor göz sağlığı çok önemli telefonun sahip olduğu sensörler sağlığınız için gerçekten ciddi anlamda çalışıyor Bu Kral göz konforu için renk sıcak tanıştım Amin şifrelerini sizin adınıza otomatik olarak gerçekleştiriyor ve bu uzun vadede göz sağlığımız için aldığınız anlamına gelir