Benim hediyem bu bu arkadaşı Gerçekten

Admin

Administrator
Staff member
merak ediyoruz şiddet uygulayacak mıyız Evet nasıl bir efsane çıkacak kutuları gerçekten bomba Bu arada bir Android telefondan buna taşınacağız birazdan haberiniz olsun sonrasında çıkacak mı Çok yüksek performans Yaklaşık 40 küsür dakikada telefonu 0'dan 100'e şarj edebiliyor karşı bir de bu kablolu şarjı Bu arkadaşın da kablosuz şarj performansı ekranda görüyorsunuz Bir taksiyle git kadromuz var turuncu turuncu bunları birleştiriyoruz 66 watt bizi şaşırtan aksesuarlar serisinde bir başka ürünümüzde bir kulaklık çıktı arkadaşlar

şarkısı ve normal buraya buraya gerçekten yönlendirme olarak görmüyoruz ki yabancı geliyor bize ne yapalım alışmadık unuttur şimdi bu telefonu jelatininden çıkartalım Biz bunu Sas almayacağız Kusura bakmayın Nafile oruçta yazıyor zaten hiçbir boğa bir ürünüdür satamıyoruz doğal olarak takmıyoruz da o efsane duruyor yani şu kenarları sonsuz ekran yapabilmek için mükemmel bir tasarım bu Yani inanılmaz bir şey kılıp kılıp ölürüm korkudan yani çıktı mı Olmaz mı yani ölürüm ya şunu yanlarını şu anda görüyorsunuz arkadaşlar Gerçekten

müthiş yani telefon değil de bir mücevher açtık sanki Allah Allah Normalde arka taraf böyle benim çok ilgimi çekerdi inanılmaz bir tasarım olmuş ekran kasa oranı bizde 400'ün %90 üzerinde olduğunu sevmiyorum Bu acil açmışlar telefonu değiştirmedi ve her yerde de bana ver falan yazmamışlar açar bu telefonun layık olduğunu düşünenler Olabilir çünkü şurada like yazıyor kocaman bu arayıp altta yapsa çok uzatmadan kurulma başlarım arkadaşlar Türkçeyi geçiyoruz Bu arada ekran deneyimi gerçekten çok iyi daha ilk

dakikalarda kendini çok iyi hissettirdi bu arkadaş sonraki diyorum her şeyi bu evin üstüne yatıyorum öyle sen ekle butonu var biliyorsunuz ilçemizde eğitim başlamak üzere kongrenin Buse seni görmek çok hoşuma gitti atıyorum Şimdilik bir Vay faya bağlan alır sözü bir şekilde bağlandık hemen bilgi vereyim Bu arkadaşlar var altı var adamlar Network olsun Çünkü baz istasyonu ile yapabildikleri için cihazları konusunda çok başarılar önünde bir tane 6'lı Router var arkadaşlar onu da demeyeceğim gerçekten uçan bir vayfay bet 4.5 g