Hangi mi döneminde çuvalladı bütün teknolojik

Admin

Administrator
Staff member
ne oluyor Zirve yaptı Şimdi burada ve çok aynı zamanda güvenli çalışan bir parmak izi okuyucusu var da yardımcı olduğu zaman yani gerek yok Bunları Çünkü altında olan ilk defa ilk defa alem verip değil Espen desteği geldi kalem Zaten çok fazla ekran işlemcimi Yani şu anda severek kullandığım yok 20 konusu vardı Note 20 Plus sanki şöyle hemen göstereceğim yani abiciğim buraya tamam Al sana not 21 Ultra çıktı mı not 21 Ultra Hayır ama işte böyle bir şey olacak diye tahmin ediyorum Daha çıkmadan not 21 Ultra keyfini yaşıyor

olmak seni çok mutlu edeceğim birliğini artırıyor zaten not Birliği en çok sevmenin sebebi ekran bir kere büyük O bir İkincisi de kalemle beraber içeriye uzak dönüyorsunuz Arkadaşlar odaklanmak bence Son Günlerin en önemli kurumlarından bir tanem acayip sağlıyoruz bir şeye odaklanamıyorum arkadaşın gibi bir şey söylüyor odaklanın işimize odaklanıyoruz film izlerken bir şeyler açılırsa Odak bence çok önemli yaptığımız işe kalemi odaklanmak oluyor fiziksel olarak orada orada göz orada parmağında orada daha verimli benim için geçelim

kamera özelliklerine adamlar kamera konusunda çok ciddi yatırım yapmışlardı şimdi bunun sonuçlarını meyvelerini almaya başladılar çok iyi fotoğraflar çekiyor gerçekten çok iyi fotoğraflar çekiyor Bir de Samsun tarafı Sadece çok iyi fotoğrafın yanı sıra çok iyi biridir çekiyor daha Geçtiğimiz günlerde mesela da kişilerin telefonlarını iletiyor telefonu diye açıyoruz harika İşte en yeni işlemciden bahsediyoruz 288 vesaire ön kameraya geliyor Onu kameraya anlatın hiç 1080 E30 Video çekiyor yani 2000 24 FPS video çekebiliyor

bilmiyorum izleyebileceğiniz ortamlar varsa bu inanılmaz bir deneyim Arkadaşlar bir köşede Dursun bunu çok girmiyorum nerede izleyeceğiz vesaire de eleştirenler All Other hatlarda ama telefonunuz 8k 24 FPS Video çekiyor Benim daha çok kullandığım iş Peçenekli 4K 60fps şimdi sıkı durun arka kameralarda 4K 60fps çekiyorum Bu arada titreşim Sarsıntı herkes böyle bir problemin yok abi asıl anlatmam gereken şey bu deneyimi Ben ön kamerada de yaşıyorum şu anda ön kamera ile 4K 60fps video çekebiliyorum son