kutularından çıkan kulaklıklardan daha kaliteli

Admin

Administrator
Staff member
bir kulaklık irtibatı var Normal Burada telefonla görüşmelerinizi yapabileceğiniz sonunda yine En azından kutu içerisinden çıkan bir tasarıma göre bu kulaklığı göre 20 watt gücünde hızlı şarj adaptörü de kutu içerisinden çıkıyor hemen diğerlerinde sözlerle 4 amperlik bir çıkışı var 520 var yapıyor bu adam hemen tablolu Geçmeden önce fiziksel özellikler ile beraber telefonu sizlere anlatmaya başlayacağım ilk olarak 6.50 3 inç büyüklüğündeki ekrandan bahsetmek istiyorum Herhangi bir şekilde açılıyor Topak şeklinde açılan bu kamera

telefonu sessiz bir şekilde kullanmanıza imkan sağlıyor 6.53 tekrar büyük tekrar Bunu nereden giymiş şekilde çentikte kaybolmadan üzdü Siz de yansıdığını düşünebilirsiniz gerçekten iyi bir ekran fotoğrafı bizlere sunuyor kullarından ekran 1080i 2340 Yüksel çözümünde ve 395 ihtiyaç piksel yoğunluğu sunuyor Ayrıca ekran camı Gorilla Glass 5 ile beraber korunuyor gerçekler Bu segmentte Gorilla Glass 5 tercih doğru bir tercih olmuş Ayrıca üzerine ekran koruyucu ile beraber de geliyor olması telefonun ekran Sorulur anlamında sağlam

olduğunu bizlere gösteriyor Telefonda iki farklı renk seçeneği olduğunu söylemiştim bu gece mavisi modeli özellikle osto işaretlerini kenarındaki Yansımalar parlamalar çok gerçekten oldukça başarılı ve farklı olarak baktığınızda olabilirsiniz ama kenarlara doğru kenarlardaki kavisleri doğru maliye doğru çaldır gece mavisi renginde Bu yüzden aldığınız görebilir arkada 4 tane kamera var burada da kameraları çizilmesini engelleyen güzel bir sorun var Ayrıca 2 tane de Bir Telefon ekranda ayarlayacak Arkadaşlar şimdi parmak yüzümüze

tanıttıktan sonra Telefon açıldı zaten Ama gerçekten ama gerçekten ekranın kalitesi gerçekten güzelsin parmak izi okuyucusu sizlerle beraber hem animasyonları hem de çalışmıyor Sizi gerçekten Başarılı sizi Zorlayacak bir parmak izi okuma su kullanılmaz şimdi açılır yapıdaki Topak kameralı Bir telefon kullanıyorsa bu telefonu yüz tanıma var mı diye soruyor Çünkü kopart kameralı Açılabilir yapıdaki kameralı telefonlar da bazen yüz tanıma olmuyor Arkadaşlar yüzümü tanıtım ve şimdi çok hızlı bir şekilde yüzünü tanıyıp açabiliyor ekrandan parmak izi okuyucusu çalışıyor kullanabilirsiniz güzel oluyor Ayrıca güzel bir telefonda 128gb hafıza