performansı istiyor hangi bir darboğaz da asla

Admin

Administrator
Staff member
olmadığını söyleyebilirim gelelim bataryaya içerisinde 5000 amperlik bir bataryalar ortalamanın üzerinde bir kapasite olduğunu söyleyebilirim Şimdi şunu soracaksınız hızlı şarj konusunda durum nedir zaten Samsun tarafı bu konuda uzun zamandır oldukça başarılı seyahat adaptörü var Yani bu adaptör 25 watt gücünde ve bu 25 watt gücünde kibar bir de benim en çok hoşuma giden karakol kablonun kendisi adaptör çıkar taşımacılık olay Yani cebinizde taşıyabilirsiniz bunu taktığınız zaman şurada bir şey ifade ettiği görüldü süper hızlı şarj

oluyor küçükmüş aşaması var onun değil Dandik bir kadroda bir yerde şarj eden Şarj oluyor diyor Hatta ne kadar sürede şarj olacağını da gösteriyor Benimki daha hızlı şarj eden bir kablo taktınız o zaman zincirini Şarj oluyor Mutlu oluyorsunuz o zaman Eyvallah açıyorsunuz Samsung'un kendi şarj aletini takıyorsunuz o ince kibar Güzel süper hızlı şarj oluyor Gerçekten de dediğimi yapıyor öyle bir şekilde şarj edebiliyor ne kadar sürede şarj ediyor diyecek olursanız şunu söyleyebilirim yaklaşık Telefonum şarj oluyor bu kadar hızlı şarj

edince Tabii kablosuz ne yalan söyleyeyim Çok kullanmadım arkadaşlar Çünkü 5 dakikalık bir kablolu şarj bile Beni idare ettiğin için ama kablosuz şarj konusunda şunu söyleyeyim eğer böyle imkanınız varsa da süper hızlı kablosuz şarj destekliyor bu aksesuarı alarak kablo kullanmadan telefonunuzu yatırarak şarj edebilirsiniz bununla beraber hazır kablosuz şarjdan bahsedince hava attığımız bir Diğer konuyu sizlerle paylaşayım bu telefonu diğer cihazları şarj etmek için kullanabiliyorsunuz kullandın mı Evet kullandım Kullandım Galaxy bas

burayı kullandım bununla beraber başka telefonları şarj ettim 10 dakika içerisinde Diğer telefon kapanmış oluyor zaten ağabey şarjı ihtiyacım vardı böyle ortada dolanan arkadaşlarınız var ya işte ondan size geri gel diyorsun Gel kardeşim Gel Gel bakalım diyor saat orada ne isterseniz veriyorsun Evet telefonları açılıyor şarj oldu abi bunun nasıl oluyor vesaire bu aralar daha önceden da işte çok elimde Şimdi oraya video dosyası 10'da gerçekten çok kızdı şimdi Samsung telefonlar arasında bu zaten vardı beğendiğimiz yeni özellik ise sadece Samsung en güncel Android işletim sistemine sahip olan diğer telefonlarla da bunu yapabiliyor olmamız harika