programı ile Hem yeni binasını Hem de bizim

Admin

Administrator
Staff member
hikayemiz 2014 yılından beri ismiyle Fikir aşamasında çok fazla başvuru oluyoruz Tabii hepsi çok kıymetli ama hepsini burada yer vermek mümkün olmuyor Biz biraz daha ürün leşmiş prototipini oluşturmuş hatta hatta satış yapmış ve belirli satış potansiyeline de erişmiş girişimcilerimizin artık daha ince eleyip sık dokuyarak seçiyoruz Onlara hem yurt içinden hem yurt dışından çok fazla Mental illerimiz var Birçok işbirliklerimiz var onları Türkiye'deki bu Başarılarını satışlarını dünyaya açmak için gayret gösteriyoruz girişimcilerimizin Silikon Vadisi

taşıyoruz taşımaktayız Ama artık dedi ki bunu sadece silikon var size sınırlı tutmayalım yani girişimcilerimizin dünyayı açalım 8 bölgeye ayırdık uzak doğu Kuzey Afrika Moskova gibi ya da işte Avrupa'dan dünyanın daha farklı bölgede Balkanlar'a kafkaslara kadar çok fazla sayıda yurt dışında kurum ve kuruluşlarla işbirliği gerçekleştirdi bugün bizi yalnız bırakmayan mentör yerimiz burada Melek yatırımcılar burada uluslararası fonların temsilcileri burada onun için gerçekten buradaki çok iyi hissetti çok memnunuz Türkiye'de artık girişim

sermayesi yatırım fonları da kuruluyor ricamız konularla yatırımda yapmayı düşünüyoruz Bu şekilde de taçlandıracak Yazmış vallahi sürpriz sakladınız inşallah uradaki bakanlık Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa varank ekibinden İnşallah taraflara güzel haberler gelecek Çok teşekkür ederiz biz şimdi bu çalışmayı çok Müsaade ederseniz Onlarla bir araya gelmesi Merhabalar ben çay rüya gibi bir ortam Bugün neyi baş alabiliyorsak Teknopark İstanbul Çünkü bir eşin sayesinde yapıyoruz burada olmaktan çok mutluyuz bir girişim

Fikri varsa ben Mutlaka böyle gün içerisinde olmanın Çok yararlı olduğunu problemleri çöz bütün ekosistemi özellikle yatırımcı Ekosistem ne ayağımıza Getiriyorlar burada bize Herkes tanıştırdılar çok kısa bir süre içinde doğru kişilere doğru kaynaklara çok hızlı ulaşabilecek tanıdığımız bir girişimcide şu anda burada tek soru insan bahsediyoruz tacı misafir etmiştik ilgili kartı da yukarıda bırakacağım Tamam olabilir Içimdeki bu fiyat modelleri exilis Elite ile saldırdı gece mavisi değerlendiriyorum kulaklıklar En azından üreticileri normal