renkli telefonlar parmak izi bırakıyor gibi bir

Admin

Administrator
Staff member
Telefon Android 9 Pie işletim sisteminde geliyor beraber geldiğinde en son 5 Eylül Arkadaşlar şimdi Kamera uygulamasını aç yine kaybın Az olduğunu öyle bir hatırlatma az olduğunu söyledi normal 1222 ve 5 olduğuna göre gösterim Arkadaşlar şimdi de geniş açılı hemen fotoğrafı çıkar Ne kadar geniş olduğunda söyle gösterip geniş açılı Fotoğraf çektirip beğeneceğinizi düşündüğüm birkaç tane daha fotoğraf çekeceğim şimdi ana kamera ilk izlenimlerim başarılı olduğu yönünde özel teklif de Düğüne gitmişler kamera kamera yazılımı ve

renkleri müdahalesi Gerçekten güzel Ayrıca gece modu uzman bulunuyor şimdi ön kameraya bakalım günümüzde ön kamerada çok merak edilen ön tarafta 16 megapiksel sözünde 20 kamera var Hemen ileride otomatik bir şekilde ayarlayalım de fotoğraf çekeriz ön tarafta da var ben ilk izlenimlerim de ön kamerada başarılı buldum şurada detayları da Nerede görüyorsun ekranda acı çektiğim fotoğrafları da görebilirsiniz güzel bir gelinlik algılaması yarattığını söyleyebilirim Yani ilk izlenimlerim konusunda en son bir de ön kamera

düşerken kapanıyor hemen Android tarafında Samsun'u yeri ayrı biliyorsunuz sosyal medya hesaplarından paylaşımlarımı da takip edenler varsa onlar da biliyorlardır Samsung Galaxy s20 Ultra ile keyifli zamanlar geçiriyorum içinde de 2 tane hattım var Bu arada bir Amerika Tabii ki Black telefonunu aç Daha doğrusu siyah soru işareti vardı aklımda ama arkadan 31 malzeme kullanırsa hiç bir şekilde parmak izi kalmıyor Ama zaten kılıp sonra kullanıyorum Bazen kılıfı çıkartıyorum da oluyor öyle bir zaten geliyorum bilmiyor musun böyle biraz

da geldiğiniz bile normal çıkartıyorum tam Kapıdan çıkarken dur ya diyorum kılıf alayım ne olur ne olmaz Herhangi bir sorun yok Bu arada ekran üzerinde zaten fabrika çıkışlı bir film koruma var onun da altındaki ekran Yani hem üst daha birebir temas etmedin ona da gerek yok çünkü üzerindeki tüm koruma Gerçekten çok başarılı bir şekilde görevi yerine getiriyor corning Gorilla Glass L200 Bu ne anlama geliyor çok güçlü bir koruma yani sorun çıkmasın ürünü var bu ekranı koruyor camı koruyor şimdi bu cam koruma çeviri var üç dört