zamanlarda çok sayıda Android telefon inceledik

Admin

Administrator
Staff member
ön kameraların ki o 4K 60fps bırakın yani 30 Video çekiyor Bu telefonu şu anda bu videoya çekebilir olması çok büyük başarım yani benim çok hoşuma gidiyor çünkü daha çok ön kamerayı kullanıyoruz işte Sanki olsun ailede böyle bebekleri çekiyoruz Hadi inşallah babanı bir kere köpük falan filan ne diyeyim böyle şeyleri ben niye daha yüksek çözünürlüğü kaydedeyim ki yani Samsung almıyorum tebrik ediyordu rakiplerini anlamıyorum bu konuda ama Samsung Gerçekten bu alanda başarılı ha diyeceksin ki su içme ile işlerin yok

eleştirebilir mesela Ön kameranın video açısı bana biraz daha geliyor yani o nedenle biraz da uzak tutmak gerekiyor ya da bir selfie çubuğu falan varsa çok daha iyi görüntü alabiliyoruz Hani eleştiri bileceğim sonra bu olabilir Şimdi Dilerseniz 40 megapiksellik selfie kamerası sonrasında arka tarafta 12 megapiksellik deyip Ultra geniş açılar 108 megapiksellik geniş açılı Bir Ana kamerası var bir de 10 megapiksel çözünürlüğündeki telefoto kamera var arkadaşlar Dilerseniz hayatımdan kendi telefonuna çekmiş oldum farklı farklı yerlerde için

beğendiğin fotoğrafları hangi lenslerle çektin sizlerle paylaşayım Zaten görüyorsunuz ve kameralardan bir tanesini seçiyorum şu anda Ultra geniş açılı var ama kameraya döndüm Bence bu daha iyi bir seçim olabilir Ama isterseniz telefon ve bunlar çok iyi sonuçlar veriyor şimdi yapmış olduğum bazı çekimleri Sezer'le paylaşın ağır çekimde ekran kaydı alıyorum sebebi Şuradaki ortamı ne kadar karanlık olduğunu görmenizi istiyorum çünkü Yapay Zeka buraya aydınlatabilir your şimdi ağır çekimden alıp gece moduna geçireceğim

geceyi seçiyorum zaten çekerken aydınlatmaya başladı bir fotoğraf alıyorum tamamlandığı sonuca bakalım Evet güzel Ama şey hikayeleri icap eden çok fazla fotoğraf çekiyoruz ve Instagram'da gönderi şimdi durum böyle olunca paylaşmak istediğiniz en iyi çekebilmek için bazen 100 e yakın fotoğraf çektiğim ortalığın Abartmıyorum gerçekten 100'e yakın fotoğraf çektirme oturun Seda diyor ki işte ben buradayım Beni çek bir tane oradan bir tane Buradan bir tane Buradan bir tane bir tane bir tane bakıyorsun 100 tane Onun için Ona